Yatay Emniyetli Paslanmaz Merdiven Korkuluğu (19)

Paslanmaz Merdiven Korkulukları, genellikle yatay emniyetli ve dikey emniyetli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ise yatay emniyetli paslanmaz merdiven korkuluklarıdır.

1- Yatay Emniyetli Paslanmaz Merdiven Korkulukları

Merdiven korkuluğunda bariyerlerin zemine yatay olarak monte edildiği sisteme yatay emniyetli korkuluk sistemleri denilmektedir. En sık tercih edilen sistemde,

  • Q51mm Küpeşte Borusu
  • Q32mm Dikme Borusu
  • Q16mm Yatay Emniyet Borusu

bulunmaktadır. Firmamız tarafından üretilen tüm paslanmaz çelik korkulukların tamamında, 304 CRNI kalite paslanmaz çelik ürünler kullanılmaktadır. Doğal korozyona karşı oldukça dayanıklı olan ürünlerimiz, satine (mat) yüzey ve parlak olarak seçilebilmektedir.

Merdiven korkuluklarında genellikle 90 cm yükseklikte 3 bariyerli yatay emniyet kullanılsa da, isteğe bağlı olarak 100 cm veya 110 cm yükseklikte de merdiven korkuluğu imalatlarımız bulunmaktadır.

Paslanmaz Çelik Merdiven Korkuluklarında dönüş yerleri patent dirsekli olup, isteğe bağlı olarak kaynak üzeri paslanmaz çelik bileziklerle kapatılabilir ya da polisaj yapılarak kaynak izi belli olmayacak şekilde pürüzsüz hale getirilebilir.

Paslanmaz Çelik Merdiven Korkuluğu fiyatları, merdiven korkuluklarında kullanılacak malzemeye ve yüksekliğe bağlı olarak değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Paslanmaz Korkuluk fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden firmamız ile iletişime geçin.

Yatay Emniyetli Merdiven Korkuluğu Modelleri

Dikey Emniyetli Paslanmaz Merdiven Korkuluğu

Son dönemlerde yatay emniyetli korkuluklardan, dikey emniyetli korkuluklara doğru bir geçiş söz konusudur. Dikey emniyetli korkuluklar, tırmanması zor olan korkuluklar arasında bulunduğundan, çocuklar için daha güvenlidir ve güvenlik kaygısı olan müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilmektedir. Genellikle eğitim kurumlarında, parklarda ve bahçelerde kullanılan bu modelimizde, iki emniyet borusu arası maksimum uzaklık 12 cm’dir.

2- Dikey Emniyetli Paslanmaz Merdiven Korkuluk Modelleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.