Cam Korkuluk Modelleri (24)

Camlı merdiven korkulukları arasında sıkça kullanılan noktasal tutuculu camlı korkuluk modellerinde, camlar paslanmaz çelik noktasal tutucular ile merdiven basamaklarının yanaklarına sabitlenir.

Camlı merdiven korkuluklarında istenilen renk cam kullanılabilir. Ayrıca firmamız tarafından noktasal tutuculu sistemlerde kullanılan camların mutlaka lamine temperli cam olması tavsiye edilmektedir. Çünkü emniyet camı olarak bilinen lamine camlar, kırıldığında yerinde kalacağı için, emniyet açısından herhangi bir sorun oluşturmayacaktır.

Noktasal tutuculu camlı merdiven korkuluklarında kullanılacak olan paslanmaz çelik noktasal tutucu, sistemde kullanılacak camın ağırlığına göre değişmektedir. Genellikle Q30, Q40 ve Q50 çaplarında kullanılan noktasal tutucular, 304 CRNI kalite paslanmaz çelik dolu çubuklardan üretilmektedir. Noktasal tutucular doğal korozyona karşı oldukça dayanıklıdır.

Noktasal tutuculu camlı merdiven korkuluklarında, dikme ve baba kullanılmaz, isteğe bağlı olarak ise küpeşte kullanılabilir. Kullanılacak küpeşte dekorasyonunuza uygun olarak ahşap, alüminyum veya paslanmaz çelikten imal edilebilir.

Noktasal Tutuculu Camlı Merdiven Korkuluklarında, camlar isteğe bağlı olarak merdivenin uzunluğu kadar üretilebilmektedir.

Noktasal Tutuculu Camlı Merdiven Korkuluk fiyatları, kullanılacak camın kalınlığına, yüksekliğine ve rengine göre değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Fiyat öğrenmek için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.