Firmamız tarafından üretilen camlı merdiven korkuluklarında kullanılacak tüm camlar ısıya ve darbeye karşı dayanıklı olarak üretilmiş, temperli camlardan oluşmaktadır. Camlı Merdiven Korkuluklarında, en az 6mm temperli cam kullanılmaktadır. Firmamız tarafından tavsiye edilen cam ise, hem ısıya ve darbeye karşı dayanıklı hem de kırıldığı zaman genellikle bulunduğu yerde kalan lamine edilmiş camlardır.

Lamine camlar belirli bir ısı altında PVB ile iki camın birbirine yapıştırılması ile oluşurlar. Lamine camlar kırıldığında, aradaki yapıştırıcı sayesinde dağılmazlar ve yerinde kalırlar. Hem temper edilmiş hem de lamine edilmiş camlar, korkuluklarda kullanılabilecek en güvenli camlar arasında yer almaktadır.

Firmamız tarafından üretilen bir çok camlı merdiven korkuluğu modeli bulunmaktadır. Genellikle paslanmaz çelik ve alüminyum borular ile oluşturulan sistemler en çok tercih edilen sistemler olmakla birlikte, günümüzde dikmesiz olarak üretilebilen bazalı cam korkuluk modelleri de bulunmaktadır.

Bazalı cam korkuluk modellerinde, camlar zemin üzerine bir baza ile birlikte monte edilmektedir. İsteğe bağlı olarak bu bazalar istenirse paslanmaz çelikten istenirse alüminyumdan imal edilebilmektedir.

Camlı Merdiven Korkuluk fiyatları, sistemde tercih edilecek ürünlere göre değişkenlik göstermektedir. Camlı korkuluk fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden firmamız ile iletişime geçiniz.

Firmamız tarafından üretilmiş aşağıda bir çok camlı korkuluk modellerini bulabilirsiniz.

Camlı Merdiven Korkuluğu Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.