Doğal korozyona karşı yüksek dayanıklılığı olan, istenilen renkte boyanıp şekil verilebilen alüminyum metalinden imal etmiş olduğumuz alüminyum korkuluk modelleri, bir çok müşterimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kolay şekil verilebilmesi sayesinde, bir çok modeli bulunan alüminyum korkulukların, diğer korkuluk modellerine göre maliyetleri de ucuzdur. İstenilen renklerde boyanabilmesi sayesinde, dekorasyonunuzla tam uyum sağlar.

Firmamız tarafından üretilen bir çok alüminyum korkuluk modeli bulunmaktadır. Sıklıkla klasik olarak kullanılan dikmeli alüminyum korkulukların yanında, bazalı sistem alüminyum korkuluk imalatımız da bulunmaktadır.

Üretmiş olduğumuz alüminyum korkuluklar arasında;

 1. Alüminyum Merdiven Korkuluğu
 2. Alüminyum Balkon Korkuluğu
 3. Alüminyum Fransız Balkon Korkuluğu
 4. Alüminyum Galeri Korkuluğu
 5. Alüminyum Duvar Korkuluğu
 6. Alüminyum Bahçe Korkuluğu
 7. Alüminyum Camlı Merdiven Korkuluğu
 8. Alüminyum Camlı Balkon Korkuluğu
 9. Alüminyum Camlı Fransız Balkon Korkuluğu
 10. Alüminyum Camlı Galeri Korkuluğu
 11. Alüminyum Camlı Duvar Korkuluğu
 12. Alüminyum Camlu Bahçe Korkuluğu
 13. Alüminyum Bazalı Camlı Korkuluklar

bulunmaktadır. Yukarıda saydığımız korkuluk modelleri, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen alüminyum korkuluk sistemleri arasında yer alan modellerimizdir.

Alüminyum korkuluk fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve modeller hakkında bildilendirilmek için, lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin. Müşteri temsilcimiz size ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi vereceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir